Abdulkadir Selvi'yi Kızdıran Hatırlatma

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında gazeteciler Şaban Sevinç ve Abdulkadir Selvi arasında çok sert tartışma.
Bu haber 2021-04-06 12:47:16 eklenmiş ve 18 kez görüntülenmiştir.

 CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında gazeteciler Şaban Sevinç ve Abdulkadir Selvi arasında, Selvi'nin Gülen'e yaptığı ziyaret hatırlatılması üzerine çok sert tartışma.

 
CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında emekli amirallerin "Tekkedeki amiral", "Montrö'nün tartışmaya açılması”, "Atatürk ilke ve devrimleri" konularındaki bildirisi masaya yatırıldı.
 
Gazeteciler Şaban Sevinç, Abdulkadir Selvi, Zafer Şahin ve Nedim Şener amirallerin bildirisini değerlendirdi.
 
CNN Türk'te geceye Şaban Sevinç ve Abdulkadir Selvi arasında yaşanan damga vurdu. Sevinç, Abdulkadir Selvi'ye terör örgütü FETÖ lideri Fethullah Gülen'e yaptığı ziyareti hatırtması sonrası ortalık karıştı. Prorgamın sunucusu Ahmet Hakan yaşanan tartışma sonrası reklam arası vermek zorunda kaldı.
 
Şaban Sevinç, "Öncelikle şunu rica ediyorum. Başta Abdulkadir Selvi'den olmak üzere. Burada kimse askeri darbeyi ya da askeri muhtırayı, ya da hükümete ayar veren bir takım açıklamaları onaylamıyor. Hepimiz  kınıyoruz. Ben de dahil. Askeri darbeleri de, bildirileri de, muhtıraları da kınıyorum. Bu ülkemizin demokrasisine hukuksuz bir müdahaledir " dedi.
 
www.gercekgundem.com'un aktardığına göre, Abdulkadir Selvi de, Sevinç'in sözünü keserek "Bu çok güzel niye rahatsız oluyorsun?" dedi. Sevinç de "Niye rahatsız olayım. Sen niye rahatsız oluyorsun" dedi.
 
Sevinç, Selvi'nin sözünü keserek "Bu bir darbe bildirisi" yorumu karşısıda "Sana göre darbe bildirisi. Darbe bildirisi falan değil. Nereden darbe bildirisi? Daha savcı bile darbe bildirisi demedi. Sen burada darbe bildirisi diyorsun" yorumunda bulundu.
 
Daha sonra ise Şaban Sevinç,  "Herkes konuşurken şu sırtındaki küfeleri bir hatırlasın" sözleri karşısında Selvi de "Sırtımızda küfeler 15 Temmuz gecesi burada ben darbeye karşı yayın yaparken siz savunmaya çalışıyordunuz" dedi.
 
ŞABAN SEVİNÇ'TEN ABDULKADİR SELVİ'YE FETHULLAH GÜLEN ZİYARETİ HATIRLATMASI
Abdulkadir Selvi'nin 15 Temmuz sözlerinin ardından Şaban Sevinç tarihi bir hatırlatmada bulunarak
"15 Temmuz gecesinden önceki Pensilvanya (Gülen'i ziyareti) ziyaretini hatırla" dedi.
 
 
ABDULKADİR SELVİ: EN BÜYÜK MÜCADELEYİ BEN VERDİM
Abdulkadir Selvi de "Şaban onlara karşı en büyük mücadeleyi burada ben verdim. Biz burada sabaha karşı darbeye karşı direnirken, az ilerimizde jandarma bombalanırken biz burada darbeye karşı direniyorduk" diyerek Şaban Sevinç'e tepki gösterdi.
 
AHMET HAKAN'DEN SELVİ'YE TEPKİ
Abdulkadir Selvi'nin Şaban Sevinç'i suçlayarak kullandığı "Darbe konusundaki rahatsızlıklarını ben bilirim bunların. Nerede darbe, muhtıra oldumu, bir yerden kaşınmaya başlarlar" sözlerine Ahmet Hakan "Şaban onlardan değildir" diyerek tepki gösterdi.
 
Şaban Sevinç de "Abdulkadir Selvi çok yanlış konuşuyor. Pensilvanya'ya gidip Fethullah Gülen'in elini öpmesinin, eteğinin dibinde oturmasının hesabını versin. Burada saçma sapan konuşmasın" diyerek Selvi'ye yeniden FETÖ lideri Fethullah Gülen'e yaptığı ziyareti hatırlattı.
 
Şaban Sevinç ve Abdulkadir Selvi arasında yaşanan Fethullah Gülen ziyareti tartışması sonrası programın sunucusu Ahmet Hakan canlı yayını keserek reklam arası vermek zorunda kaldı.
 
 
 
 
medyaspot
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer MEDYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu

Sağlık Haber Portalı
© Copyright 2021 saglikhaberportali. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
RESMİ SAĞLIK KURUMLARI
Sağlıkta Buluşma Noktası
MHRS
Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı
personel.saglik.gov.tr
E-sağlık
Aile Hekimliği
DEVLET KURUMLARI
Cumhurbaşkanlığı
Başbakanlık
TBMM
Adalet Bakanlığı
E-Devlet
Anayasa Mahkemesi
GAZETELER
Hürriyet Gazetesi
Sabah Gazetesi
Milliyet Gazetesi
Cumhuriyet Gazetesi
FAYDALI LİNKLER
Mecburi Hizmet
Avrupa Gazeteciler Derneği
Uz.Dr.Erdinç Nayır
Medimagazin
drtus.com
SGK Provizyon Sorgulama
E-Bordro
Aile Hekimliği Personeli Maaş Bordrosu
Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu(AHEF)
Asistan Hekim
Türkiye Hematoloji Derneği
EĞİTİM
ÖSYM
Uzaktan Eğitim
Uluslararası Hoca Ahmet Yesevi Türk-Kazak Üniversitesi
AÖF
Eğitim Portalı
MEVZUAT
E-Mevzuat
Resmi Gazete
Sağlık Mevzuatı
SAĞLIK ÇALIŞANLARI SENDİKALARI
Sağlık Sen
Türk Sağlık Sen
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası-SES
Free Global Counter