MEYAD Genel Başkanı Malatya Turgut Özal Üniversitesinde

Ülkemizin 8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın ismini taşıyan, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut hanımefendinin davetlisi olarak “Üniversite STK Buluşmaları” kapsamında 3 Şubat 2021 tarihinde Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği (MEYAD) Genel Başkanı Sn. İsmail Akgün, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileri Vakfı (TÜGŞAV) Genel Başkanı Gazi Lokman Aylar ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Yaşlı ve Engelli Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sn. Önal İnaltekin ile birlikte üniversite tarafından düzenlenen programa katılmak üzere Malatya’ya gitti.
Bu haber 2021-02-08 01:51:26 eklenmiş ve 28 kez görüntülenmiştir.

 Rektör Sn. Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut ve beraberindeki heyet ile Malatya Valisi Sn. Aydın Baruş makamında ziyaret edildi. Ziyarette MEYAD ve faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. MEYAD’ın “insan ve ülke” odaklı hizmet ederek “Toplumsal Bilinçlenme, Toplumsal Uzlaşı ve Çalışma Hayatına Katkı İçin Çalışıyoruz” sloganı doğrultusunda çatışma değil “uzlaşma kültürü” ile işveren, yönetici ve çalışanlara destek olduklarını belirttiler. Faaliyetlerimizi anlatan MEYAD BÜLTEN’i inceleyen Vali Aydın Baruş, ziyaretten ve böylesi faaliyetlerden dolayı memnuniyetini ifade ettiler. Ardından Malatya TÜGŞAV Malatya Şubesi’nde vatan-millet uğruna can vererek ya da canından parça vererek hizmet eden yiğitlere moral ziyareti gerçekleştirip üniversiteye geçildi.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi konferans salonunda az sayıda katılımcı ve E-Panel şeklinde MEYAD Genel Başkanı İsmail Akgün, "Mobbing nedir, ne değildir? Ulusal ve ülkemizin taraf olduğu uluslararası yasal düzenleme ve haklar, Teknolojik Yıldırma/Siber Mobbing, Mobbing'te İspat ve Mücadele Yöntemleri, Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği'nin (MEYAD) mobbinge ilişkin çözüm önerileri" konularını içeren bir sunum gerçekleştirdi. Sunum sonunda üniversitenin akademisyenlerine bilimsel ve hakemli "MEYAD Akademi" Dergisi için makale çağrısında bulundu. Program sonunda karşılıklı hediye takdimi; MEYAD BÜLTEN, Plaket takdimi ile sona erdi. Sn. Rektör, idareciler, akademisyenler ve katılımcılar programdan dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.
MEYAD Genel Başkanı üniversite ile ilgili izlenimlerini şu şekilde anlattı:   
“Üniversitenin; merhum 8. Cumhurbaşkanımızın ismi oluşu, Malatyalıların vatanına ve değerlerine bağlı olduğunu, geç te olsa Malatya’ya eğitim amacıyla gitmemiz, Sn. Rektörün aynı zamanda MEYAD Üyesi olması, model alan değil "MODEL OLAN ÜNİVERSİTE" sloganı ile çaba sarf etmeleri, işini aşkla ve adeta yerinde durmayan-üniversitesini geliştirmek için tuttuğunu koparan bir rektörün olması, uyumlu bir ekip oluşturarak çalışmalarını memnuniyetle gözlemlediğini” belirttiler.
 
 
 
Haber : Adnan FİŞENK


     
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu

Sağlık Haber Portalı
© Copyright 2021 saglikhaberportali. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
RESMİ SAĞLIK KURUMLARI
Sağlıkta Buluşma Noktası
MHRS
Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı
personel.saglik.gov.tr
E-sağlık
Aile Hekimliği
DEVLET KURUMLARI
Cumhurbaşkanlığı
Başbakanlık
TBMM
Adalet Bakanlığı
E-Devlet
Anayasa Mahkemesi
GAZETELER
Hürriyet Gazetesi
Sabah Gazetesi
Milliyet Gazetesi
Cumhuriyet Gazetesi
FAYDALI LİNKLER
Mecburi Hizmet
Avrupa Gazeteciler Derneği
Uz.Dr.Erdinç Nayır
Medimagazin
drtus.com
SGK Provizyon Sorgulama
E-Bordro
Aile Hekimliği Personeli Maaş Bordrosu
Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu(AHEF)
Asistan Hekim
Türkiye Hematoloji Derneği
EĞİTİM
ÖSYM
Uzaktan Eğitim
Uluslararası Hoca Ahmet Yesevi Türk-Kazak Üniversitesi
AÖF
Eğitim Portalı
MEVZUAT
E-Mevzuat
Resmi Gazete
Sağlık Mevzuatı
SAĞLIK ÇALIŞANLARI SENDİKALARI
Sağlık Sen
Türk Sağlık Sen
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası-SES
Free Global Counter