“EMİN ADIMLARLA, DURMADAN, YOLUMUZDA YÜRÜYORUZ”

SEKTÖRÜN GENÇ VE İDDİALI OYUNCUSU ALVES KABLO YAPTIĞI YENİ YATIRIMLARLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
Bu haber 2021-01-10 17:25:01 eklenmiş ve 27 kez görüntülenmiştir.

 Geniş stok yelpazesi, hızlı teslimat ve rekabetçi fiyat avantajıyla kısa bir sürede hem yerel pazarda hem de küresel kablo pazarında kendisine önemli bir yer edinen Alves Kablo, sektörde emin adımlarla yoluna devam ediyor.

 
2018 yılında Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması arasında 6. sıraya yerleşen firma, belirlediği hedefler ışığında hiç durmadan yürüyor. Kuruldukları günden itibaren “Gelişmeyen Kaybeder” sloganı ile hareket ettiklerini dile getiren Alves Kablo Kurucu Ortağı Deniz Karamercan, “Sektörün genç ve dinamik oyuncularındanız. Pek çok zorlukları aşarak bugüne kadar geldik. Hiçbir zaman üretmekten vazgeçmedik. Çarklarımız hep döndü. Hedefimiz, kaliteli üretim ve yüksek müşteri memnuniyeti ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektir.” dedi. 
YÜKSEK KALİTE VE DENEYİM
2014 yılında Ankara’da kurulan ve genç bir kablo firması olduklarını anlatan Karamercan, teknoloji ve makinaya yaptıkları yatırımlarla milli ve yerli firma olarak kısa sürede Türkiye pazarında önemli bir yer edinmenin gururunu yaşadıklarını kaydetti.  
Ürettikleri kablolarda toplam kalite yönetim sistemini en doğru şekilde uyguladıklarını vurgulayan Karamercan, tüm hammaddeleri kendi fabrikalarında 150 kişilik deneyimli ekibi ile yüksek kaliteyle ürettiklerini anlattı. Standartlara uygun bir şekilde kurulmuş üretim tesislerinde, 8 mm Elektrolitik Bakır Tel üretiminden başlayarak, tüm üretim proseslerini en son teknolojiye sahip makinaları ve modern kalite kontrol laboratuvarı ile uyguladıklarını belirtti.
“BİTMEYEN BİR ENERJİMİZ VE CESARETİMİZ VAR” 
Ankara’da bir ilki gerçekleştirerek ilk kablo fabrikası kurma hayaliyle yola çıktıklarını ve bunu başardıklarını kaydeden Karamercan, Ankara’da kurulan bu fabrikanın Cumhuriyet tarihinde bir ilk olduğunu belirtti. 10 milyon Euro yatırımla hayata geçirdiklerifabrika ile hedeflerini de büyüttüklerini dile getiren Karamercan, “ İlk hedeflerinin Türkiye kablo sektöründe ilk 5 kablo üreticisi arasına girerek hem iç piyasa hem de ihracatta başarılı işlere imza atmak olduğunu belirtti
Alves Kablo hali hazırda Ankara üretim tesislerinde bulunan Bakır tel çekme makinaları ile aylık 750 Ton 8 mm Elektrolitik Bakır Telden 0,40 mm Bakır Tele kadar inceltme, Alüminyum tel çekme makinaları ile aylık 300 Ton 9,5 mm Elektrolitik Alüminyum Telden 0,60 mm Alüminyum Tele kadar inceltme, PVC granül makinalarında aylık 800 ton PVC granül üretebilme kapasitesine sahip olup, Pvc,Xlpe,HFFR,Fe 180 izoleli ve dış kılıflı kablolar ile Çelik zırhlı kabloları dünya standartlarında üretebiliyor. 
TSE-TSEK-HAR-İSO 9001-İSO 14001-İSO 45001 belgelerine sahip olan Alves Kablo, çok kısa bir süre içerisinde CPR-VDE-SII-KEMA-ROHS-GHOST-BASEC ve diğer uluslararası kalite belgelerini almak için çalışmalarına başlamış bulunuyor. 

 
 
 
Haber : Adnan FİŞENK
Haber Kaynağı: Alves Kablo
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu

Sağlık Haber Portalı
© Copyright 2021 saglikhaberportali. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
RESMİ SAĞLIK KURUMLARI
Sağlıkta Buluşma Noktası
MHRS
Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı
personel.saglik.gov.tr
E-sağlık
Aile Hekimliği
DEVLET KURUMLARI
Cumhurbaşkanlığı
Başbakanlık
TBMM
Adalet Bakanlığı
E-Devlet
Anayasa Mahkemesi
GAZETELER
Hürriyet Gazetesi
Sabah Gazetesi
Milliyet Gazetesi
Cumhuriyet Gazetesi
FAYDALI LİNKLER
Mecburi Hizmet
Avrupa Gazeteciler Derneği
Uz.Dr.Erdinç Nayır
Medimagazin
drtus.com
SGK Provizyon Sorgulama
E-Bordro
Aile Hekimliği Personeli Maaş Bordrosu
Türk Tabipler Birliği
Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu(AHEF)
Asistan Hekim
Türkiye Hematoloji Derneği
EĞİTİM
ÖSYM
Uzaktan Eğitim
Uluslararası Hoca Ahmet Yesevi Türk-Kazak Üniversitesi
AÖF
Eğitim Portalı
MEVZUAT
E-Mevzuat
Resmi Gazete
Sağlık Mevzuatı
SAĞLIK ÇALIŞANLARI SENDİKALARI
Sağlık Sen
Türk Sağlık Sen
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası-SES
Free Global Counter