TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, SİYASET 3 Nisan 2023

Erdoğan’dan Seccadeli Miting

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seccadeye ayakkabısıyla bastığı görüntüleri hedef alarak bunu…

Bağcılar'daki toplu açılış töreninde kendisine seccade verilen Erdoğan, "Bu seccade ayakkabılarla basmak için değil ha. İnşallah 15 Mayıs’ta şükür namazını bu seccadede kılabiliriz" dedi.

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seccadeye ayakkabısıyla bastığı görüntüleri hedef alarak bunu bir kampanya haline getiren AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bağcılar’da katıldığı açılış töreninde de seccade ile miting yaptı.

Erdoğan, İstanbul’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı’nda, Bağcılar Toplu Açılış Töreni’ne katıldı. Burada yaptığı konuşma sırasında Erdoğan’a seccade hediye edildi.

Seccadeyi mitinge gelen insanlara gösteren Erdoğan, “Bu seccade ayakkabılarla basmak için değil ha. İnşallah 15 Mayıs’ta şükür namazını bu seccadede kılabiliriz” dedi. Öte yandan Erdoğan devamında yaptığı konuşmada da CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu seccade üzerinden hedef alarak “Fazla kalmadı 40 gün. Bu 40 günde birileri seccadelere ayakkabıyla basabilir. Çünkü bunlar Pensilvanya’dan talimat alıyor. Bütün bunlara 14 Mayıs’ta benim milletim en güzel şekilde cevabı verecektir” ifadelerini kullandı.

 

medyaspot

Tema Tasarım |