TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa SPOR 27 Ocak 2021

Süper Kupaya Damga Vuran Olay

Büyüyen tartışmanın ardından Başakşehir İdari Direktörü Murat Yaman ve Trabzonspor Yardımcı Antrenörü Egemen Korkmaz kırmızı kart gördü….

Büyüyen tartışmanın ardından Başakşehir İdari Direktörü Murat Yaman ve Trabzonspor Yardımcı Antrenörü Egemen Korkmaz kırmızı kart gördü.

+
Okan Buruk ve Egemen Korkmaz birbirine girdi! Başakşehir – Trabzonspor maçında büyük olay!
Süper Kupa Finali'nde Başakşehir ile Trabzonspor'un karşı karşıya geldi, maçın son dakikalarında büyük bir arbede çıktı. Trabzonspor'un Ekuban ile bulduğu golün ardından saha adeta karıştı. Okan Buruk'un Trabzonspor yedek kulübesine doğru yaptığı alkış hareketi sonra iki takım futbolcuları ve teknik heyetleri birbirine girdi. Dakikalar 88’i gösterdiğinde Başakşehir yedek kulübesinde teknik direktör Okan Buruk ve Trabzonspor Yardımcı Antrenörü Egemen Korkmaz arasında tartışma yaşandı.

Tırmanan gerginliğe iki takımın yedek kulübeleri de karıştı. Bir müddet devam eden gerginlik iki takımın teknik heyetinin araya girmesi sonucu sona erdi. Yaşanan olayların ardından Trabzonspor Yardımcı Antrenörü Egemen Korkmaz ve Başakşehir İdari Direktörü Murat Yaman kırmızı kart görerek tribüne gönderildi.


medyaspot

Tema Tasarım |