TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa SİYASET 19 Ocak 2021

Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu’na Sansür

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu ziyareti sonrası yaptıkları ortak basın açıklaması…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu ziyareti sonrası yaptıkları ortak basın açıklaması merkez medya diye tabir edilen CNN Türk, NTV ve Habertürk tarafından sansürlendi.

 

Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın saldırıya uğramasının ardından bugün saat 21:00'de Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nda Ahmet Davutoğlu'nu ziyaret etti. 21:41'de 2 lider basının karşına geçti.

 

Kılıçdaroğlu: İktidardan gitmemek için göze alamayacakları şey yokturKılıçdaroğlu: İktidardan gitmemek için göze alamayacakları şey yoktur

 

Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu'nun açıklamalarını Halk TV, KRT ve Tele 1 dışında hiçbir kanal canlı yayınlamadı.

 

AKP Genel Başkanı  ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in her açıklamasını canlı yayınlayan CNN Türk, NTV ve Habertürk'ün Kılıçdaroğlu'nun Davutoğlu'nu ziyareti sonrası yaptığı açıklamaları canlı yayınlamayarak sansür uygulaması akıllara ' talimat mı gitti?' sorusunu getirdi.

 

 

 

medyaspot

Tema Tasarım |