TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa SİYASET 16 Mart 2021

CHP 20 Milletvekili İle Şanlıurfa’da

CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, köylere kadar giderek sorunları yerinde belirleyeceklerini ve hazırlanacak raporu genel başkana sunacaklarını…

CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, köylere kadar giderek sorunları yerinde belirleyeceklerini ve hazırlanacak raporu genel başkana sunacaklarını bildirdi.


Aralarında doktor, eczacı, hukukçu, eğitimci, çiftçi, iş insanı yer alan CHP’li 20 milletvekili, sorunları yerinde birebir muhataplarından dinlemek üzere 17 Mart Çarşamba günü Şanlıurfa’ya gidecek. CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, köylere kadar giderek, çiftçinin, tarım işçilerinin içinde bulundukları sorunları yerinde belirleyeceklerini ve hazırlanacak raporun, genel başkana sunulacağını söyledi.  Yüksek elektrik fiyatları, sulama birlikleri, işsizlik gibi önemli sorunların yaşandığı Şanlıurfa genelinde, göçmen konusunun da gözardı edilemeyeceğini kaydeden Aydınlık, “Urfa’da 700 binin üzerinde Suriyeli var, kentin 2 milyon 100 olan nüfusu, 700 bin göçmen eklendiğinde 3 milyona yaklaşıyor. O nedenle bu durum da sorunlar açısından önemli” dedi.


Hülya Özmen Karabağlı/Bizim Ajans
medyaspot

Tema Tasarım |