TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa SİYASET 17 Mart 2021

Bütün Vekiller Gizlice Aşı Oldu İddiası

“GİZLİ TUTMAYA ÇALIŞIYORLAR” Aşılamanın gizli tutulduğunu ve kendisine de aşı olması için teklif geldiğini ifade eden Yeneroğlu…

“GİZLİ TUTMAYA ÇALIŞIYORLAR”


Aşılamanın gizli tutulduğunu ve kendisine de aşı olması için teklif geldiğini ifade eden Yeneroğlu şunları söyledi:


* Üç hafta önce bana da söylediler. Ben de ‘Arkadaşlar siz Allah’tan korkmuyor musunuz’ dedim. Yaş haddine bakılmaksızın bütün milletvekilleri oldu. Ben olmadım. Çünkü ahlaki bulmuyorum. Duyurmamaya çalışıyorlar.


* Ben ahlaki ve etik bulmuyorum. Bu çok yanlış bir şey. Bizden önce aşı olması gereken insanlar var. Sağlık görevlileri var, güvenlik görevlileri var, askerlerimiz var, cezaevlerindeki insanlar var.


* Hiç olmaması gereken bir çok milletvekilinin aşı olduğunu öğrenince çok üzüldüm. İktidar muhalefet fark etmiyor.


MUSTAFA YENEROĞLU KİMDİR?


24 Haziran 2018 seçimlerinde AKP İstanbul Milletvekili olarak seçilen Mustafa Yeneroğlu 18 Ağustos 2018’de de AKP MKYK üyeliğine seçildi.


Yeneroğlu ayrıca 2017-18 yılları arasında TBMM Anayasa Komisyonu ve Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Türk Grubu üyeliği görevinde bulundu.


28 Ekim 2019 tarihinde MKYK üyeliğinden, 30 Ekim 2019 tarihinde ise AKP’den istifa eden Yeneroğlu,  9 Mart 2020 tarihinde Ali Babacan tarafından kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) kurucu üyeleri arasında yer aldı. Yeneroğlu TBMM 25., 26. ve 27. Dönem İstanbul Milletvekilidir.

medyaspot

İlginizi çekebilir

Tema Tasarım |