TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa SİYASET 20 Nisan 2021

Babacan’dan İttifak Açıklaması

 Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Habertürk'te Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programında AKP Genel Başkanı ve…

 Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Habertürk'te Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla çıkılan İstanbul Sözleşmesi ve Erdoğan'ın Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ı görevden almasının ekonomiye maliyetini açıkladı.

 

BERAT ALBAYRAK'IN İSTİFASI: BOŞ KOLTUK BİLE ÜLKEYE EPEY KAZANDIRDI

Ali Babacan Fatih Altaylı'nın "Siz olsanız ne yaparsınız bugün mesela? Bütün şartlar aynı. Dediler ki; "Ali Bey bu hükümet gitti, gel sen yap bu işi. Ne yaparsınız?" sorusuna, "Çok kolay o zaman. Çok hızlı toparlar" diyerek, Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifası sonrası dövizin düşmesini hatırlattı.

 

 

Ali Babacan'dan ittifak açıklaması: Bütün partilerle diyalog içindeyiz!Ali Babacan'dan ittifak açıklaması: Bütün partilerle diyalog içindeyiz!

 

Babacan, "Biliyorsunuz bir bakan kayboldu (Berat Albayrak) ertesi gün piyasalar birden düzeldi.  Pek çok göstergede düzelme oldu. Faizde düşüş oldu, kurda düşüş oldu. Yani bir bakanın ortadan yok olması, boş koltuk bile ülkeye epey kazandırdı" dedi.

 

İSTANBUL SÖZLEŞMESİNDEN ÇIKILMASI VE NACİ AĞBAL'IN GÖREVDEN ALINMASI 531 MİLYAR TL'YE MAL OLDU!

Öte yandan Ali Babacan, Erdoğan'ın imzasıyla çıkılan İstanbul Sözleşmesi ve Erdoğan'ın Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ı görevden almasının ekonomiye maliyetinin 531 milyar TL olduğunu açıkladı.

 

 

 

 

 

medyaspot

Tema Tasarım |