TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa MEDYA 7 Haziran 2021

Veyis Ateş Suskunluğunu Bozdu!

Peker, videoda Sezgin Baran Korkmaz’ın yurtdışında çıkışıyla ilgili iddiaları anlattığı bölümde; Korkmaz’ın Bodrum'da bulunan lüks oteli Paramount'ta…

Peker, videoda Sezgin Baran Korkmaz’ın yurtdışında çıkışıyla ilgili iddiaları anlattığı bölümde; Korkmaz’ın Bodrum'da bulunan lüks oteli Paramount'ta savcı, emniyet müdürü, hâkim ve gazetecilerin kaldığını öne sürmüştü. 'Paramount Kadrosu' olarak bahsettiği isimlerin bu otelde para ödemeden tatil yaptığını iddia eden Peker, Veyis Ateş için ise "o da kadrodaydı" demişti.


Bu iddiaların ardından hafta içi her gün saat 17:00 ile 19:00 arasında Habertürk TV'de Akşam Bülteni'ni sunan Ateş, bugün ise ekrana çıkmadı.


Akşam Bülteni için ekrana çıkan spiker Ceren Bektaş Atuk ise, "Veyis Ateş yıllık izinde olması dolayısıyla akşam haberlerinde birlikteyiz." diyerek durumu açıkladı.


ATEŞ: KAMUOYU AÇIKLAMASI YAPACAĞIM

Veyis Ateş ekrana çıkmamasıyla ilgili olarak Odatv'ye yaptığı açıklamada, "Bugün olmayacağım. Sonrasına da kamuoyu açıklaması yapacağım" dedi. Ateş'in "Ekrana çıkmamanızın Sedat Peker'in açıklamalarıyla ilgisi var mı" sorusuna da "Peker'in açıklamalarıyla ilgisi yok. Bu süreçler tamamen benimle alakalı" dediği belirtildi.

medyaspot

Tema Tasarım |