TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa MAGAZİN 8 Temmuz 2021

Z Kuşağından Baha Karaca

 Pandemi sektöründe kısıtlamaların ve yasakların  kalkması ile ülkemizde normalleşmeye geçildi ve müzik camiasında yeni çalışmalar dinleyiciler ile…

 Pandemi sektöründe kısıtlamaların ve yasakların  kalkması ile ülkemizde normalleşmeye geçildi ve müzik camiasında yeni çalışmalar dinleyiciler ile buluşmak için hız kazanmaya başladı .Baha Karaca bu kısıtlamalardan sonra yeni şarkısını dinleyiciler ile buluşturacak. 2003 doğumlu olmasıyla yeni jenerasyon z kuşağında olan  sanatçıların arasında yer alıyor.

   Başarılı isimlerden Baha Karaca 29 Haziran 2003 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Küçük yaştan bu yana müziğe bir tutku ile bağlı olan Baha Karaca  ilk projesi olan "Sar Başa" adlı single çalısmasını 2020 yılında yayınlamıştır. Ardından Türkçe ve İngilizce şarkılardan oluşan "Her Şey, Karanlık" adlı  tekli çalışmalarını yayınlamıştır. 2021'e yepyeni bir şarkı ile giriş yapan Baha Karaca ve Mert "Takılırdı Aklıma" isimli Deep House şarkısı 1 Temmuz  tarihinde tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Haber : Sedat Sarıkaya

 

Şarkı Izlemek İçin Link: 
Tema Tasarım |