TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa MAGAZİN 27 Haziran 2021

Survivor 2021’de Şampiyon İsmail Balaban

Survivor macerasının kazanını bugün belli oldu. İstanbul'da düzenlenen Survivor finalinde İsmail ve Poyraz şampiyonluk için karşı karşıya…

Survivor macerasının kazanını bugün belli oldu. İstanbul'da düzenlenen Survivor finalinde İsmail ve Poyraz şampiyonluk için karşı karşıya geldi. Herkesin merak ettiği Survivor'da şampiyon kim oldu? sorusunun cevabı oylama sonucu belli oldu. İşte final gecesinden önce çıkan anlar…


Söz alan İsmail 'Düne göre çok fazla bir heyecan var. Buraya kadar gelmek çok büyük bir başarı. Poyraz'ı da tebrik ediyorum. Kadere inanan bir insanım. Koronavirüs yüzünden spordan uzak kaldım. Belirsizlik ortamında survivor'da olmayı çok istiyordum ve hayal ediyordum. Korona benim için kadersel bir şeydi. Hayallerimden ve hedeflerimden koştum' dedi. 

Söz alan Poyraz ise 'Rüya gibi gerçekten. İsmail de bu koltuğu sonuna kadar hak etti. İsmail ile rekabetimiz çok güzeldi. Burada olduğum için çok mutluyum. Hayatta yeni şeyler yaşamayı çok seviyorum. Sonuna kadar yaşadım' dedi.


Nefes kesen gecede Survivor'un en eğlenceli yarışmalarından biri olan 'Anlat Bakalım' oyunundan renkli kareler gösterildi. Görüntüler ile beraber stüdyodaki izleyenler de kahkahalara boğuldu.


Görüntülerini izleyen İsmail, 'Bugün gerçekten ne yaptığımı bilmiyorum çok fazla heyecanlıyım' diyerek hislerini anlattı. Poyraz ise 'Anlat Bakalım günlerini merakla bekliyordum çünkü kafa dağıttıyorduk.' dedi.


 Son üçe kalma başarısı gösteren Ayşe de izleyiciler arasındaydı. Acun Ilıcalı Ayşe'ye 'Bir kadın yarışmacı olarak inanılmaz oy aldın.'dedi. Ayşe "Gönlüm Poyraz'dan yana umarım Poyraz birinci olur." dedi.


 

ALEYNA'YA BÜYÜK SÜRPRİZ

Hem performansıyla hem de sesiyle öne çıkan Aleyna'ya büyük bir sürpriz açıklandı. Dördüncü olarak Survivor'a veda eden Aleyna'ya Acun Ilıcalı sürprizi şöyle anlattı: Bir prodüktör bana ulaştı. Sesinle ilgili bir konu. İnşallah görüşme iyi geçer.


Acun Ilıcalı İsmail ve Poyraz'a 'İkinizde burada olmayı çok hak eden iki insansınız. Buradan bir şampiyon çıkacak ama, şu an burada benim gözümde iki şampiyon var.' dedi.


Survivor'un bu seneki dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Batuhan da oyunun kime olduğunu söyledi ve 'Ben bu yola onunla çıktım, İsmail Balaban' diyorum diyerek, eski yarışma arkadaşını destekledi.


İŞTE ŞAMPİYON

Heyecan veren gecenin ardından finalde rakibinden daha çok oy olarak Survivor 2021'i şampiyon olarak bitiren isim İsmail Balaban oldu.Şampiyonun açıklanması ile beraber coşkulu bir gürültü koptu. Havai fişek gösterisi yapıldı.


medyaspot

İlginizi çekebilir

İrem Derici’ye piknik Cezası

İrem Derici’ye piknik Cezası

Tema Tasarım |