TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 11.079.658
AKTİF VAKA: 684.118
ÖLÜM: 86.273
İYİLEŞME: 10.395.540

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa MAGAZİN 7 Haziran 2021

Hande Erçel’den Olay Pozlar

 Vogue dergisine konuşan Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Hande Erçel, verdiği pozlar ve röportajıyla gündem oldu. ….

 Vogue dergisine konuşan Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Hande Erçel, verdiği pozlar ve röportajıyla gündem oldu.

.

 

Hande Erçel’den Vogue dergisine olay pozlar! - Sayfa 1

Şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinden rol arkadaşı olan Kerem Bürsin ile aşk yaşayan Hande Erçel, Vogue dergisine röportaj verdi. Güzel oyuncunun dergi için verdiği pozlar sosyal medyayı salladı.

7

Hande Erçel’den Vogue dergisine olay pozlar! - Sayfa 2

Samimi açıklamalarda da bulunan Erçel, röportajında “Sanırım çok yakınlarım dışında kimse üzgün olduğum zamanlarda çok fazla güldüğümü, saçmaladığımı bilmez. Gece denize girmek ve hiç durmadan dans etmek, sorunlarımın üstesinden gelebilmek için kullandığım yöntemlerden bazıları” ifadelerini kullandı.

7

Hande Erçel’den Vogue dergisine olay pozlar! - Sayfa 3

“En çok sevdiğim şey resim yapmak” diye de belirten Hande Erçel, “Boyaların içinde kaybolduğum, ruhumu beslediğim ve kendimi en iyi hissettiğim yer orası… Bu tutkumu sergiye dönüştürme niyetim uzun zamandır var. En yakın zamanda hayata geçirmeyi planlıyorum” açıklamasını yaptı.

 
7

Hande Erçel’den Vogue dergisine olay pozlar! - Sayfa 4

Pozlarıyla hayranlarını mest eden Erçel, "Benim de yataktan çıkmak istemediğim günler oluyor. Öyle günlerde kendime biraz izin verip o duyguyu yaşıyorum…Sonrasında kendime, bana benden başka kimsenin faydası olmayacağını hatırlatarak, hayatımın merkezine kendimi alıp motive olmaya çalışıyorum" itirafında da bulundu.medyaspot

Tema Tasarım |