TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa GÜNCEL 6 Mart 2021

‘Stop Erdoğan’a ‘Love Erdoğan’lı Yanıt!

 New York’ta “Silenced Turkey” imzasıyla “Stop Erdoğan” ilanı yayınlanmıştı. Türkiye ve yurtdışından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye'ye çok…

 New York’ta “Silenced Turkey” imzasıyla “Stop Erdoğan” ilanı yayınlanmıştı. Türkiye ve yurtdışından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye'ye çok büyük destek geldi.

 
GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ'NDEN DESTEK
 
Gaziosmanpaşa İlçesinde Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından LED Ekranlara, ABD'nin New York eyaletinde reklam panosunda yer alan "Stop Erdoğan" ifadesine cevap olarak "Love Erdoğan" görselleri yansıtıldı.
 
.


New York’ta “Silenced Turkey” imzasıyla “Stop Erdoğan” ilanı yayınlanmıştı. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Gaziosmanpaşa İlçesinde "Stop Erdoğan" ifadesine yanıt olarak "Love Erdoğan" görseli yansıttı. Gaziosmanpaşa'daki tüm led ekranlarda paylaşılan görsel sosyal medyada büyük beğeni alarak yeni bir akım başladı. Paylaşıma Türkiye genelindeki Belediyelerden de destek geldi.
 
SARAYBOSNA'DA 'LOVE ERDOĞAN' İLANI
 
Saraybosna'da reklam panolarına, ABD'nin New York eyaletinde reklam panosunda yer alan "Stop Erdoğan" ifadesine cevaben "Love Erdoğan" ilanı yansıtıldı.
 
ALİNUR AKTAŞ: BU SEVDA DURDURULAMAZ
 
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, sosyal medya hesabından "Bu sevda durdurulamaz." notuyla 'Love Erdoğan' yazılı fotoğrafı paylaştı.
 
 
 
medyaspot

İlginizi çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Tema Tasarım |