TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa GÜNCEL 20 Şubat 2021

Hakkı Töre Gara’da 13 Sivil Türk Vatandaşını Şehit edenleri, Şiddetle Kınadı

Hakkari eski Milletvekili Hakkı Töre yapmış olduğu açıklamasında : GARA'da 13 sivil masum vatandaşımızı şehit eden eli…

Hakkari eski Milletvekili Hakkı Töre yapmış olduğu açıklamasında :

GARA'da 13 sivil masum vatandaşımızı şehit eden eli kanlı terör örgütünü şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. dedi

Açıklamasına şu şekilde devam eden Hakkı Töre :

Bugüne kadar PKK'dan, FETÖ terör örgütüne, DEAŞ'tan, DHKP-C'ye kadar birçok art niyetli hain yapılar, farklı değerlerimizi istismar ederek ülkemizin birlik, beraberliğine yönelik saldırılara emperyalist güçlerden de aldıkları yardımlarla olanca güçleri ile ülkemizi parçalamak adına çalışmaktadırlar.

Türkiye Cumhuriyeti karşıtı Türkiye düşmanı bu örgütlerin özel olarak yetiştirilmiş silahlı militanları bu acımasız eylemleri geçmişte olduğu gibi günümüzde de vahşice gerçekleştirmektedirler. 

Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da işaret buyurduğu gibi bu taşeron maşa örgüt üzerinden Ülkemizin bulunduğu coğrafyada lider ülke ve dünya'da süper güç olma hedeflerine ulaşmasının önünü kesme gayretleridir.

Bu amaçlarına ulaşabilmek adına her türlü yolu deneyen bu terör örgütleri, işledikleri cinayetleri ile yetinmeyip ayrıca Ülkemizde yaşayan Türk vatandaşlarımız arasına da kin, nefret, ve nifak tohumlarını yeşertmek için gizli, gizli ortam hazırlama çabası içindedirler. 

Devlet Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan'ın, biliyoruz ki bu oyunlara bugüne kadar asla müsaade etmediği gibi, bundan sonra da asla müsaade etmeyecektir. Bugüne kadar ülkesi ve milleti için çalışan gecesini gündüzüne katan Sn Cumhurbaşkanımız ülkemiz ve milletimiz için çok büyük bir şanstır.

Amaçlarına ulaşamayan bu terör örgütleri ve terör destekçisi devletler adeta bu yüzden çıldırmaktadır, Karşılarında eskisi gibi otur dendiğinde oturan, sus dendiğinde susan birisi yoktur artık, Bu yüzdendir ki hedeflerinde Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk sırada yer almaktadır. 

Gücünü önce Allah'dan, sonra milletinden alan Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı asil Türk milleti de hiçbir zaman yalnız bırakmayacaktır. Türk milletimiz Doğusu ile, Batısı ile, Kuzeyi ile, Güneyi ile millet olarak birlik beraberliğimizi kimsenin bozmasına müsaade etmeyeceği gibi Devletimizin ve Milletimizin Başı olan Sn Cumhurbaşkanımızın da daima yanında olmaya devam edeceğiz, ne yaparsanız yapın, hangi tuzakları kurarsanız kurun milletimizi bu kutlu yoldan çeviremeyecek siniz. 

Türk ve Kürtler geçmişte olduğu gibi bugün de, yarınlarda da ne yaparsanız yapın hep kardeş kalacaktır. Türk ve Kürtler her ikisi de birbirlerine İslam ipi ile sımsıkıya manen bağlanmış kardeşlerdir. Bu bağı kimsenin çözmeye Allah'dan başka gücü yetmez. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin mihenk taşlarından olan Türk ve Kürtler her türlü terör odakları, iç ve dış düşmanlarına karşı birlikte dimdik ayakta durmakta adeta sadece Türkiye'yi değil tüm coğrafyayı iman dolu göğüsleri ile siper etmektedirler.

Türk ve Kürtler, Milli mücadele de, İstiklal savaşın da nasıl birlikte mücadele etmişlerse, Vatanımıza kast eden Emperyalist devletlerin organizasyonu ile taşeron terör örgütlerin hendek kalkışması, 15 Temmuz kalkışmaları gibi ihanetlerinde de gerekli dersleri nasıl birlik beraberlik içinde verdiyse bundan sonrada aynı şekilde aynı dersi vermeye devam edeceklerdir.

GARA'da bu yaptığınız alçakça katliam ile, aslında bizleri Türk – Kürt olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti altında Türk vatandaşı olarak daha fazla kaynaştırdınız, Bizleri birbirimizle kucaklaştırdınız, kardeşliğimiz daha da perçinleşti, kendilerinizi ve ruhlarınızı şeytan devletlere satan sizlerin ipinizin kimlerin elinde olduğu bir kez daha net bir şekilde Türkler-Kürtler tarafından anlaşıldı. 

GARA'da yaptığınız bu alçakça kalleşçe saldırı Türk Milletini asla yıldıramayacaktır. Bilakis kahraman güvenlik güçlerimiz sınır içi ve sınır ötesinde kalleş terör örgütlerine bundan önce olduğu gibi bundan sonra da aman vermeyecektir. 

Elbette bugün olduğu gibi yarında Şehitlerimiz, Gazilerimiz olabilir, Milletimizin bağrı bugün yandığı gibi gelecekte de yanacaktır. Ancak şurası unutulmamalıdır ki VATAN uğrunda ölen varsa VATANDIR.

Vatanımızın ve Milletimizin bekası, Ezan ve Bayrağımız için her şeyimizi gerekirse feda ederiz …

Türkiye Cumhuriyeti Devleti mutlaka bu yaptıklarınızın bedelini misli, misli ödetecektir.

Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Devlet Başkanımız olarak kararlılığı, İçişleri Bakanımız Sn Süleyman Soylu, MSB Sn Hulusi Akar, tüm üst düzey ve güvenlik güçlerimizin top yekün mücadele azmi ile bütün iç ve dış düşmanlarımızı tarihin tozlu sayfalarına geçmişte olduğu Allah'ın izni ile bugün de gömüleceği kaçınılmaz bir gerçektir.

Sadece Türkiye'de değil Dünyada ki tüm mazlumların mağdurların umudu artık Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve onun kıymetli Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır.

ALLAH devletimize zeval vermesin … Milletimizin Başı Sağ Olsun … dedi

 

Haber : Adnan FİŞENK

Tema Tasarım |