TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa GÜNCEL 12 Şubat 2021

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize’de Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi kampüsünde bulunan Hacı Ahmet Erdoğan Camii’nin resmî açılışını…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize’de Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi kampüsünde bulunan Hacı Ahmet Erdoğan Camii’nin resmî açılışını kurdele kesmek suretiyle gerçekleştirdi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma namazını memleketi Rize’de Hacı Ahmet Erdoğan Camii’nde kıldı. Namazın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacı Ahmet Erdoğan Camii’nin açılışını gerçekleştirdi.

 

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın duasının ardından açılışta kısa bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hacı Ahmet Erdoğan Camimizin gerek Üniversitemize gerek tüm aileye hayırlı olmasını ve tüm gençliğimize inşallah aydınlık bir ufuk tesis etmesini Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşların yarın başlayacak kutsal üç aylarını da tebrik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, camiye gelmeden önce de Rize'nin Güneysu ilçesinde Güneysu Kaymakamlığını ve Güneysu Belediyesini ziyaret etti.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları selamladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a; Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı da eşlik etti.

 

 

 

 

 

 

 

medyaspot

Tema Tasarım |