TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Ekonomi 20 Ocak 2021

İŞ DÜNYASININ KALBİ BU ZİRVEDE ATACAK

Kolejli İş İnsanları Derneği (KİD) tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan Kolejli İş Dünyası Zirvesi (EXPOKİD), Türkiye’nin…

Kolejli İş İnsanları Derneği (KİD) tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan Kolejli İş Dünyası Zirvesi (EXPOKİD), Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından pek çok önemli iş insanını ağırlayacak. Katılımcı firmaların ihracat potansiyelini ortaya çıkarmayı, ihracat pazarını genişletmeyi, ürün ve yeteneklerini daha geniş kitlelere duyurmayı amaçlayan zirve, pandemi döneminde iş dünyasına yeni fırsat kapılarını açacak. 

Nisan ayının başında gerçekleştirilmesi planlanan zirve, koronavirüs nedeniyle dijital olarak yapılacak. Pek çok önemli firmanın katılım göstereceği dijital zirvede, stantlar açılabilecek, firmalar kendilerini ve ürünlerini tanıtabilecek, workshoplar ve söyleşiler düzenlenebilecek, B2B toplantıları gerçekleştirilecek. Katılımcılar ve ziyaretçiler; stantları gezebilecek, marka ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilecek.

YOĞUN KATILIM BEKLENİYOR 

250’ye yakın Kolejli iş insanı ile Türkiye’nin önde gelen 200 markasının katılım göstermesi planlanan zirveye, 20 bin ziyaretçi bekleniyor. 2 gün gerçekleştirilmesi planlanan zirvede, 100’e yakın etkinliğin ve yaklaşık 400 B2B toplantısının yapılması öngörülüyor. Sivil toplum örgütleri, valilikler, belediyeler ve kalkınma ajanslarının da yer alacağı zirveye, yurt dışından ticaret komiteleri, büyükelçilik temsilcileri, yabancı firma temsilcileri, ulusal ve uluslararası alım heyetleri ve profesyonel ziyaretçilerin katılımı sağlanacaktır. 

İŞBİRLİKLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI

Zirve hakkında bilgi veren KİD Başkanı M. Hakan Çınar, şunları söyledi:

“Zirvemiz, katılımcı firmaların ihracat potansiyelini keşfettirmek, ihracat pazarını genişletmek, ürün ve yeteneklerini daha geniş kitlelere duyurmak amacı gütmektedir. Sadece 2 günde, yüzlerce potansiyel müşteri ile bir araya gelmek, firmaların hedeflerini ve vizyonu çerçevesinde işbirliği fırsatları yakalamasını sağlamak yine 

 

 

 

Haber : Adnan FİŞENK

Tema Tasarım |