TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa EĞİTİM 8 Şubat 2021

Mobbingle Mücadelede Bilimsel Dergi: MEYAD AKADEMİ

 Nisan ve Ekim aylarında yılda iki sayı şeklinde yayınlanan derginin editörlüğünü ise MEYAD Genel Sekreteri Fatih Seyran…

 Nisan ve Ekim aylarında yılda iki sayı şeklinde yayınlanan derginin editörlüğünü ise MEYAD Genel Sekreteri Fatih Seyran yapıyor. Seyran, gazetemize yaptığı açıklamada “Henüz yolun başında olmamıza rağmen derleme çalışmaların yanı sıra araştırma makaleleri ile ilk iki sayımızı çıkarttık. Şu ana kadar 34 hakemin değerlendirmesi sonucunda dergimizde 12 makale yayınlandı. Bilimsel yayın kriterlerimize uygun bulunamayan bazı çalışmaların ise yazarlarının izin vermeleri şartıyla derneğimizin internet sitesinde yayınlıyoruz” şeklinde konuştu. Seyran, MEYAD AKADEMİ dergisinin üçüncü sayı hazırlıklarına başlarken “TR Dizin” ve “DergiPark” başvurularını da yapıldığını belirtti.  Başvuruya istinaden yaklaşık 2 yıllık bir takip süreci olacağını kaydeden Seyran, “Umarız, bu süreç olumlu sonuçlanır ve çalışmalarında akademik puan gereken araştnırmacılar için de ayrıca bir adres olabiliriz. Bu vesile ile MEYAD yönetimimiz başta olmak üzere tüm ekip arkadaşlarımıza, ülkemizin değişik şehirlerinden bizlere destek olan akademik dünyamızın değerli mensuplarına, katkı sunan yazarlarımıza ve heyecanımızı an be an paylaşan çok kıymetli MEYAD üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı. 

 
Bilimsel, hakemli MEYAD AKADEMİ elektronik dergisinde yayınlanan tüm çalışmalara ve yazarlara bilgilere http://dergi.mobbingdernegi.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 
 
Haber : Adnan FİŞENK

 

Tema Tasarım |