TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa EĞİTİM 4 Aralık 2021

Bahçeşehir Koleji’nden anlamlı kutlama

Geçtiğimiz günlerde 24 Kasım 2021 Öğretmenler Günü kutlamaları için Öğrenciler bu önemli günde öğretmenlerine güzel sözler ve…

Geçtiğimiz günlerde 24 Kasım 2021 Öğretmenler Günü kutlamaları için Öğrenciler bu önemli günde öğretmenlerine güzel sözler ve Öğretmenler Günü kutlamaları yapmışlardı.

Bu önemli günü boş geçmeyen Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Kampüsü kurucuları Dr. Burhan Kara ve Gökhan Kara, bünyesinde bulunan öğretmenlere, Bu kutsal mesleğin önemini vurgulamak bu günün anlam ve önemine binayen rüya gibi bir gece yaşattı.  Avrupa Gazeteciler Derneği Başkanı Adnan Fişenk’in basın desteği verdiği gecede birçok sanatçı sahne aldı. Ayrıca Tbmm’den Danışman Kaan Dervişoğlu gibi seçkin konuklarda geceye katıldı.

Öğretmenlerin doyasıya eğlendiği gecede, öğretmenlerin eğitimin getirdiği sorumluluğun stresini attığı, kaynaştığı, öğretmenlerden kurulu müzik topluluğunun birlikte verdiği konser geceye damgasını vurdu.

Bu arada Kuruculardan Gökhan Kara’nın doğum gününün kutlaması süprizini yapan öğretmenler Yöneticilerinin yapılan öğretmenler günü kutlamasına karşılık büyük bir jest ile karşılık verdiler.

Haber: Adnan Fişenk

Tema Tasarım |