TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa BELEDİYE HABERLERİ 18 Ocak 2021

ALTINDAĞ’DA KAR TEYAKKUZU

Meteoroloji'den alınan kar yağışı uyarısının ardından ekiplerini hazır hale getiren Altındağ Belediyesi, öğlen saatlerinde başlayan kar yağışına…

Meteoroloji'den alınan kar yağışı uyarısının ardından ekiplerini hazır hale getiren Altındağ Belediyesi, öğlen saatlerinde başlayan kar yağışına anında müdahale etti. Yağışın etkili olmaya başlamasının ardından tuzlama ve kar küreme çalışmalarına başlayan ekipler, vatandaşların sorun yaşamaması için seferber oldu. Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, ekiplerin her zaman göreve hazır olduğunu ifade etti.

 

 

 

 

 

“TÜM TEDBİRLERİMİZİ ALDIK”

 

 

 

 

 

Altındağ'da her türlü olumsuz koşula karşı ekiplerin hazır olduğunu belirten Başkan Asım Balcı, “Altındağ'ın pek çok mahallesi rakım olarak yüksekte bulunduğundan, Altındağ'da kış koşulları biraz daha ağır şartlarda yaşanıyor. Ancak araç filomuz güçlü, ekiplerimiz göreve hazır… Karla mücadele için 24 saat görev başındayız. Karla mücadelemizi daha etkin ve daha hızlı bir biçimde sürdürmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

 

“KAR YAĞIŞI ÇOK ÖNEMLİ…”

 

Kar yağışının dört gözle beklendiğini de hatırlatan Başkan Balcı “Kar yağışı çok önemli… Barajlarımızdaki su seviyesi gittikçe azalıyordu. İnşallah bu bereketle birlikte barajlardaki su seviyelerinde artış gözlemlenir. Vatandaşlarımız ile iş birliği içerisinde, bu günleri kazasız, belasız ve sağlıklı bir biçimde geçirmeyi diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Haber : Adnan FİŞENK

Haber Kaynağı: Altındağ Belediyesi

Tema Tasarım |