TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa KÜLTÜR - SANAT - TURİZM 9 Kasım 2020

ALTINDAĞ’DA SONBAHAR

Altındağ’da sonbaharın çok güzel yaşandığını ifade eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı “Yeşilin ve sarının…

Altındağ’da sonbaharın çok güzel yaşandığını ifade eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı “Yeşilin ve sarının her tonunu bulmak mümkün Altındağ’da… İlçemiz her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünüyor, ortaya her biri tablo gibi olan fotoğraflar çıkıyor” dedi. 


KASIM’DA BİR BAŞKA GÜZEL 


Dört mevsim boyunca tablo gibi güzellikler sunan Altındağ, Kasım ayında bir başka güzel… 


Sonbaharın renklerine bürünen parklar ve yeşil alanlar görenleri kendilerine hayran bırakırken, adeta bir kartpostal görünümü sergiledi. Dökülen sonbahar yaprakları Altındağ’ın parklarını, yollarını, sokaklarını büyülü bir atmosfere büründürdü. Her yeri rengarenk kuru yapraklar ile kaplanan parklar ve yeşil alanlar, insanları kendine çekmeyi başardı. Sonbahar yapraklarıyla kaplanan yürüyüş yolları ve çıtırdayan yapraklara bürünen yeşil alanlar, Altındağ’a farklı bir ışık, farklı bir renk getirdi.


Yazın yemyeşile, kışın beyazlara, bahar aylarında ise yeşilin, sarının ve kızılın binbir tonuna bürünen Altındağ, sonbaharın keyfini çıkarmak ve güzel manzara eşliğinde yürüyüş yapmak isteyenlere benzersiz bir keyif sunuyor. Dört mevsim ayrı güzellikte olan Altındağ,  keyifli bir gün geçirmek isteyenleri bekliyor.


 Haber Kaynağı : Altındağ Belediyesi


Haber : Adnan Fişenk

Tema Tasarım |