TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa BELEDİYE HABERLERİ 17 Aralık 2020

YARALI KÖPEĞE SEVGİ DOLU BAKIM

 Bir sokak hayvanı daha Altındağ Belediyesi sayesinde hayata döndü. Hayvanseverlerin ihbarı üzerine Kavaklı Mahallesi'nde yaralı olarak bulunan…

 Bir sokak hayvanı daha Altındağ Belediyesi sayesinde hayata döndü. Hayvanseverlerin ihbarı üzerine Kavaklı Mahallesi'nde yaralı olarak bulunan sokak köpeğine, Altındağ Belediyesi sahip çıktı. Altındağ'da sokak hayvanlarının sahipsiz olmadığını söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı "Yaralı köpek dostumuz emin ellerde…" dedi. 

 
TEDAVİ DEVAM EDİYOR
 
Yaralı sokak köpeğinin durumu hakkında bilgi veren Başkan Asım Balcı, "Köpek bulunduğunda çok ciddi biçimde yaralanmış vaziyetteydi. Ekiplerimiz gelen ihbar üzerine, hemen harekete geçerek köpeği bulunduğu yerden aldılar. Çok iyi bir bakıma ihtiyacı vardı. Veteriner hekimimiz hemen gerekeni yaptı. Köpek dostumuz şu anda tedavi altında… Antibiyotik tedavisi sürüyor ve yaralarına pansuman yapılıyor. Hayvan barınağımızda istirahat ediyor. Tedavisi tamamlandıktan sonra kısırlaştırılacak ve tekrar yaşam alanına bırakılacak. Şu anda gözetimimiz altında, durumu çok iyi olacak inşallah…" dedi.
 
 
 
Haber Kaynağı : Altındağ Belediyesi
Haber : Adnan FİŞENK

İlginizi çekebilir

KADINLARA ONLINE SEMİNER

KADINLARA ONLINE SEMİNER

Tema Tasarım |